Plezalno druženje ZAPOTOK
Preteklo nedeljo so se 4 nadebudni vertikalski plezalci: Samo, Filip, Hana in Matej, udeležili tekme na Zapotoku.
Nič za to, če tudi vi prvič slišite za ta kraj… visoko nad Igom, že v območju medveda, so lokalci v bivšem hlevu postavili kulturni dom, v nekaj udarniških akcijah pa je na podstrešju zrasla prav prijetna bolderca. Tekma, ki je bila zamišljena predvsem kot plezalno druženje začetnikov, je krasno uspela. Tokrat ni bilo prostora za običajno borbo za mesta, slabo voljo staršev otrok, ki so se ”preslabo” odrezali, ni bilo taktiziranja, ampak le navijanje in spodbujanje za plezalca. Na koncu so bili vsi zmagovalci in vsaka ekipa je dobila svoj pokal.
Čestitke organizatorjem za pozitivno energijo in za spodbujanje razvoja plezalne kulture. Še pridemo!




Pozdravljeni, zanima me, če imate v Zapotoku plezalni tečaj za otroke (1.razred).
Hvala za odgovor,
Monika
Pozdravljeni,
na Zapotoku vadbo za otroke organizira neko drugo društvo. Na tekmo nas je povabil Vito, obrnite se nanj: vito.cehovin@gmail.com.
Lep pozdrav,
Maja