SKUPNI PLEZALNI DAN V LEDU

V nedeljo 22. 1. smo odprli prvo skupno plezanje v letu 2017. Zbralo se nas je deset članov in odpravili smo se v dolino Kokre plezat slapove. Plezalo se je lažje slapove tako, da je bilo plezanje primerno za vse, tudi za tečajnike. Preplezali smo vse markantne slapove v koritnici. Zahvaljujem se vsem, ki ste v vodstvu popeljali čez slapove tečajnike in pa malo manj sigurne člane tako, da smo v poplezavanju lahko uživali prav vsi.

Za današnji dan pa bo Nejc kaj napisal.

Tečajnika prosim za kakšen komentar in slikco.

Lep pozdrav Tadej.

1 komentar na “SKUPNI PLEZALNI DAN V LEDU”

  • Gašper:

    Prvo “resno” ledno plezanje v nedeljo je bilo odlično. Mogoče mi je edino manjkalo plezanje v vodstvu, da bi še malo popestrilo vse skupaj. Pa naslednjič. Zahvala gre Tediju za izpeljavo, Lukatu za posojo cepinov in seveda inštruktorju Jožetu za vodenje.

Odgovori

AŠ 2025

Utrinek

Vremenska napoved
Zadnji komentarji
Arhivi zapisov