SKUPNI PLEZALNI DAN V LEDU
V nedeljo 22. 1. smo odprli prvo skupno plezanje v letu 2017. Zbralo se nas je deset članov in odpravili smo se v dolino Kokre plezat slapove. Plezalo se je lažje slapove tako, da je bilo plezanje primerno za vse, tudi za tečajnike. Preplezali smo vse markantne slapove v koritnici. Zahvaljujem se vsem, ki ste v vodstvu popeljali čez slapove tečajnike in pa malo manj sigurne člane tako, da smo v poplezavanju lahko uživali prav vsi.
Za današnji dan pa bo Nejc kaj napisal.
Tečajnika prosim za kakšen komentar in slikco.
Lep pozdrav Tadej.


Prvo “resno” ledno plezanje v nedeljo je bilo odlično. Mogoče mi je edino manjkalo plezanje v vodstvu, da bi še malo popestrilo vse skupaj. Pa naslednjič. Zahvala gre Tediju za izpeljavo, Lukatu za posojo cepinov in seveda inštruktorju Jožetu za vodenje.