Tamar – Skriti in Centralni slap
Danes spet v ledu, z Jakatom sva šla v Tamar, kjer sva najprej preplezala Skriti slap nato pa še Centralnega.
Spodnji del Skritega slapu je svečast in dokaj siten (kako presenetljivo), zgoraj pa putr!
Centralni slap iz strani sploh ne zgleda tako grozno, no ko si enkrat pod zaveso ti je jasno. Spet svečke in gobice, varovanje za posrat, Jaka jo je preplezal po neki “zajedi” med dvema stebroma, slava mu! – letošnji hit je očitno kaminsko plezanje slapov 🙂 Je bilo kar napeto, pa tudi nadaljevanje slapu ni da bi kar čez letu.
PS. Nejca se danes začuda ni dalo nikjer videt… Nejc, si v redu!? 🙂




