Tamar – Skriti in Centralni slap

Danes spet v ledu, z Jakatom sva šla v Tamar, kjer sva najprej preplezala Skriti slap nato pa še Centralnega.

Spodnji del Skritega slapu je svečast in dokaj siten (kako presenetljivo), zgoraj pa putr!

Centralni slap iz strani sploh ne zgleda tako grozno, no ko si enkrat pod zaveso ti je jasno. Spet svečke in gobice, varovanje za posrat, Jaka jo je preplezal po neki “zajedi” med dvema stebroma, slava mu! – letošnji hit je očitno kaminsko plezanje slapov 🙂 Je bilo kar napeto, pa tudi nadaljevanje slapu ni da bi kar čez letu.

PS. Nejca se danes začuda ni dalo nikjer videt… Nejc, si v redu!? 🙂

centralc1

Pod zaveso

centralc

wtf…

15965357_10211502258253543_2395617419589040208_n

Nadaljevanje

 GALERIJA

Odgovori

AŠ 2025

Utrinek

Vremenska napoved
Zadnji komentarji
Arhivi zapisov