Zajeda Brane, V-/IV
Prejšni vikend smo se vplezavali na Staničevem vrhu, kjer smo kot za šalo podelali tiste „šestice“. V nedeljo sva nato z Lukatom šla polna samozavesti in volje v Zajedo Brane.
Kjer sva se na hitro streznila – smer v spodnjem delu zgleda, kot da bi kdo par granat vrgel vanjo. Tudi opremljena ni praktično nič. Ampak vse tegobe so bile pozabljene, ko sva prišla do THE zajede (ki je v bistvu prečka, na ključnem mestu malo previsna) in izstopne plate. Noro plezanje v sicer kar malo zloveščem ambientu.
Še modrost ture:
Luka mi je za vmesno varovanje kljub obilici frendov raje inštaliral kline… baje da zato, ker se mu dopade zvok zabijanja :)



