Uplezavanje v Staniču

V soboto sva z Menotom navkljub slabi napovedi, ali pa prav zaradi nje, zarinila v Staničev vrh. Dan je bil popoln, črni oblaki so se vozili mimo, midva pa sva zlezla dve lepi smerci: Zatišje 120m VII/V+ in Epilog 130m VI+. ippČeprav oba lačna daljših smeri in večjih sten, sva dnevu vseeno ukradla maksimum. Češnja na tortici pa je bila ploha, ki se je usula malo za tem, ko sva se usedla v avto in odpeljala proti domu. Neprecenljivo!

Par fotk!

Odgovori

AŠ 2025

Utrinek

Vremenska napoved
Zadnji komentarji
Arhivi zapisov