Centralni slap pod Prisojnikom

Za konec dopusta se me je boh usmilu (v obliki šefa kluba – slava mu!), in sva šla v pod Prisojnik v Centralni slap. Pri Koči na gozdu naju je zadela rahla kap nad količino avtomobilov, pa se je izkazalo da so imeli izpite iz zimske tehnike.

Pred nama je bila samo ena naveza, ki je sicer poskrbela za nekaj projektilov ampak je vse šlo gladko. Nad ključnim mestom je bil Jaka kar malo razočaran, je pa zato dobil svojo dozo plezanja v zadnjem cugu, ko sva preplezala izstopno svečo. Tam sem se tudi jaz orenk konkretno natresel in nadihal:)

Led je še vedno super in še nekaj časa bo, prav tako vreme in nobene gneče.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odgovori

AŠ 2025

Utrinek

Vremenska napoved
Zadnji komentarji
Arhivi zapisov