Midva sva tudi
zlezla Teranovo.
Nič posebnega, ampak zato nič manj odlično. Bil je vrhunski dan, brez oblačka in sapice, razmere pa do vrha carske. Po seriji raziskovalnih obračanj v smereh, je pasalo prilezt do vrha nečesa preverjenega.
Pejte plezat 😉

